Smagus ir žaismingas miegamojo spalvų derinys nebūtinai reiškia gėles ir puošmenas. Išbandykite mūsų romantiškas ir modernias idėjas miegamajam, kad jūsų sienos vėl atgytų.
Raudonas neutralus miegamasis

7 deriniai, kurie suteiks gyvybės jūsų miegamojo sienoms

Smagus ir žaismingas miegamasis nebūtinai reiškia gėles ir puošmenas. Išbandykite mūsų romantiškas spalvų idėjas, kad jūsų sienos vėl atgytų.

„Mūsų miegamojo sienos atrodo nuobodžiai ir jas reikia atnaujinti. Ar galėtumėte pasiūlyti kokių nors spalvų idėjų, kurios šiek tiek pagyvintų vaizdą?“

Nusibodo jūsų miegamasis? Jūs tokie ne vieni! Pagal „AkzoNobel“ tyrimą, daugiau nei 60 % dekoratorių nėra patenkinti savo dabartiniu miegamojo spalvų deriniu. Tačiau tai galima nesunkiai pataisyti!

Mūsų „Sadolin“ spalvų ekspertai paruošė keletą romantiškų spalvų idėjų, kad jūsų miegamojo sienos vėl stebintų ir žavėtų.

Švelnesni raudonos ar rožinės tonai su žemiškos rudos ar uogų atspalviais nevargina akių ir atrodo subtiliau.
Švelniai rožinis neutralus miegamasis

1. Švelniai raudonos ir neutralių spalvų derinimas

Akį traukianti raudona yra aistringa ir emocinga, tačiau piktnaudžiavimas ja ant miegamojo sienų gali per daug stimuliuoti pojūčius. Švelnesni raudonos ar rožinės tonai su žemiškos rudos ar uogų atspalviais nevargina akių ir atrodo subtiliau. Kad ir kokį atspalvį pasirinksite, netgi šlakelis raudonos patrauks dėmesį, todėl naudokite ją saikingai kaip akcentą arba derinkite su kreminiais baltais tonai, kurie neutralizuos jos intensyvumą.

Kuriuos dažus rinktis?

[B5.14.62] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/b51462)
[AN.02.81] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/an0281)

Jei norite romantiško ir kartu modernaus miegamojo, galite jo sienas nudažyti sodriu vario ar tamsiu aukso atspalviu.
Aukso spalvos miegamasis

2. Metalo atspalviai

Jei norite romantiško ir kartu modernaus miegamojo, galite jo sienas nudažyti sodriu vario ar tamsiu aukso atspalviu. Variniai atspalviai su šviesiais oranžiniais arba žemiškais tonais puikiai tinka norint suteikti šilumos tamsioms erdvėms, o žvilganti auksinė yra itin maloniai nuteikiantis atspalvis, kuris dera su daugeliu kitų spalvų. Jei norite savo deriniui suteikti klasikinio subtilumo, rinkitės lempas su mažai vatų turinčiomis lemputėmis, kad sukurtumėte švelnų apšvietimą.

Kuriuos dažus rinktis?

[F2.40.60] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f24060)
[F0.25.60] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f02560)

Blyškiai rožinę derinant su metalo pilka galima miegamajam suteikti mielumo ir kartu išvengti perdėto saldumo.
Pilkos ir rožinės spalvų miegamasis

3. Pilkos ir blyškiai rožinės derinys

Blyškiai rožinę derinant su metalo pilka galima miegamajam suteikti mielumo ir kartu išvengti perdėto saldumo. Tamsią, alavo pilką kontrasto principu derinkite su balsvai rožine, kad sukurtumėte solidžiai atrodantį interjerą, arba blyškius pilkos atspalvius derinkite su ryškesne, įtaigesne rožine, jei norite žaismingo urbanistinio efekto.

Kuriuos dažus rinktis?

[B6.20.50] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/b62050)
[SN.02.77] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/sn0277)
[A3.03.82] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/a30382)

Švelnūs ir spalvingi mėlynos tonai yra populiarus pasirinkimas miegamajam ir ne be reikalo: įrodyta, kad šie raminantys optimistiniai atspalviai padeda užmigti, atsipalaiduoti ir mažina kraujo spaudimą.
Mėlynos ir geltonos spalvų miegamasis

4. Mėlynos ir ochros geltonos spalvų derinys

Švelnūs ir spalvingi mėlynos tonai yra populiarus pasirinkimas miegamajam ir ne be reikalo: įrodyta, kad šie raminantys optimistiniai atspalviai padeda užmigti, atsipalaiduoti ir mažina kraujo spaudimą. Jei pageidaujate originalaus ir elegantiškesnio šio klasikinio derinio varianto, jį šiek tiek prigesinkite ir tamsesnio atspalvio mėlyną derinkite su ochros geltona. Daugelis nedrįsta eksperimentuoti su tamsesniais atspalviais, tačiau rezultatus gali būti išties įspūdingas. O privati miegamojo erdvė idealiai tinka išbandyti kažką naujo.

Kuriuos dažus rinktis?

[F6.55.54] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f65554)
[Q2.49.25] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/q24925)

Vienas iš lengviausių būdų sukurti romantišką atmosferą miegamajame yra naudoti švelnių spalvų paletę, sukuriant subtilų ir subalansuotą interjerą.
Alyvinės ir pilkos spalvų miegamasis

5. Alyvinės ir pilkos derinys

Vienas iš lengviausių būdų sukurti romantišką atmosferą miegamajame yra naudoti švelnių spalvų paletę, sukuriant subtilų ir subalansuotą interjerą. Blyškiai pilka puikiai tinka kaip fonas, o alyviniai ar levandų spalvos akcentai sukurs gaivų ir modernų miegamojo interjerą, kuris išliks nepavaldus laikui ir įtaigus. Kaip aksesuarą naudokite šviesą atspindinčius veidrodžius, kad pabrėžtumėte šio derinio lengvumą.

Kuriuos dažus rinktis?

[Y6.08.34] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/y60834)
[ZN.00.87] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/zn0087)
[SN.02.67] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/sn0267)

Jei norite švelnaus ir svajingo miegamojo spalvų derinio, rinkitės neutralias spalvas. Blyškių spalvų su šiltais žemės tonais paletė yra subtilus būdas sukurti romantišką interjerą.
Neutralių spalvų miegamasis

6. Blyškiai, bet įdomiai

Jei norite švelnaus ir svajingo miegamojo spalvų derinio, rinkitės neutralias spalvas. Blyškių spalvų su šiltais žemės tonais paletė yra subtilus būdas sukurti romantišką interjerą. Moderniai sluoksniuokite skirtingus atspalvius ir kaip atsvarą lubas nudažykite skaisčiai balta spalva, kuri išryškins pageidaujamą efektą.

Kuriuos dažus rinktis?

[F2.04.74] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f20474)
[G4.05.80] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/g40580)
[ON.00.87] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/on0087)

Sukurkite rafinuoto viešbučio prabangos įspūdį naudodami sodrių violetinių atspalvių paletę. Ištaigingą ir sunkią violetinę gali būti sunku suvaldyti, tačiau prie jos tinkamai priderinus papildančias spalvas, ji gali būti neįtikėtinai jauki.
Violetinis miegamasis

7. Violetinių atspalvių paletė

Sukurkite rafinuoto viešbučio prabangos įspūdį naudodami sodrių violetinių atspalvių paletę. Ištaigingą ir sunkią violetinę gali būti sunku suvaldyti, tačiau prie jos tinkamai priderinus papildančias spalvas, ji gali būti neįtikėtinai jauki. Slyvų ir šilkmedžio uogų atspalvius derinkite su švelnesniais, pvz., rausvai violetine, ir rinkitės neutralių spalvų baldus, kad violetinė visko neužgožtų.

Kuriuos dažus rinktis?

[Z3.23.24] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/z32324)
[W2.14.25] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/w21425)

Svarbiausias patarimas

Norint miegamajame sukurti intymią aplinką, reikėtų rinktis šiltesnes spalvų spektro spalvas. Šilti tonai vizualiai priartina sienas ir sukuria viliojančio jaukumo įspūdį, o tai puikiai tinka norint jaukiai priglusti prie savo antrosios pusės.

Vis dar negalite apsispręsti, kurias spalvas pasirinkti? Atsisiųskite programėlę Sadolin Visualizer, kad akimirksniu pamatytumėte, kaip atrodys jūsų kambarys, baigtas dekoruoti.