Spalvingų dažų sluoksnis yra greitas ir paprastas būdas sukurti šiltą ir maloniai nuteikiantį valgomąjį, kuriuo galėsite didžiuotis prieš svečius.
Sukurkite spalvingą valgomąjį

7 įspūdingos valgomojo spalvų idėjos, kurios paliks įspūdį jūsų svečiams

Išbandykite stilingas spalvų idėjas ir visi liks sužavėti jūsų valgomuoju.

„Mėgstame vaišinti svečius, tačiau mūsų valgomojo sienos atrodo per daug nuobodžiai. Ar galėtumėte pasiūlyti kokių nors spalvų idėjų, kurios paliktų įspūdį mūsų svečiams?“

Pagal „AkzoNobel“ tyrimą, maždaug 25 % namų savininkų taip drovisi savo nuobodaus interjero, kad vengia į namus pasikviesti svečių.

Tačiau neleiskite, kad nublukusios sienos taptų kliūtimi bendrauti – spalvingų dažų sluoksnis yra greitas ir paprastas būdas sukurti šiltą ir maloniai nuteikiančią valgymo erdvę, kuria galėsite didžiuotis prieš svečius.

Taigi, nesvarbu, ar turite atviro tipo valgymo erdvę, at atskirą valgomąjį, pateikiame keletą spalvingų idėjų jūsų sienoms, kurios privers išsižioti.

Šilti ir spindintys auksiniai atspalviai, pvz., Cherished Gold, idealiai tinka norint sukurti maloniai nuteikiančią atmosferą valgomajame.
Netradiciniai aukso spalvos atspalviai

1. Lyg Midui palietus

Šilti ir spindintys auksiniai atspalviai, pvz., ochra idealiai tinka norint sukurti maloniai nuteikiančią atmosferą valgomajame. Ši spalva spinduliuoja džiaugsmą ir teigiamą energiją ir yra idealus balansas tarp įmantrumo ir jaukumo. Naudokite ją kaip sienos-akcento spalvą, kad pripildytumėte kambarį šilumos, arba derinkite su kitais geltonos ir oranžinės atspalviais, pvz., gintaro, narcizų geltona ar terakotos, kad išgautumėte ryškų kontrastą.

Alavo pilkumo sienų ir šiuolaikiškų baldų interjerą pagyvina truputis blyškiai rožinės spalvos. Švelnūs, subtilūs tonai sukuria šilumos ir intymumo įspūdį, o neutralios spalvos likusioje kambario dalyje turi raminamąjį poveikį.
Rožinės ir pilkos spalvų valgomasis

2. Šiluma ir modernumas

Vienas iš lengviausių būdų sukurti maloniai nuteikiantį valgomąjį yra rinktis spalvas iš šiltosios spektro dalies. Šilti tonai pagyvina kambario atmosferą ir kartu sukuria ramybės įspūdį. Šiame pavyzdyje alavo pilkumo sienų ir šiuolaikiškų baldų interjerą pagyvina šiek tiek blyškiai rožinės spalvos. Švelnūs, subtilūs tonai sukuria šilumos ir intymumo įspūdį, o neutralios spalvos likusioje kambario dalyje turi raminamąjį poveikį.

Derinkite ištaigingus violetinės ir tamsiai raudonos atspalvius, jei norite didybe ir prabanga alsuojančios valgomojo erdvės. Jei pageidaujate įspūdingo akcento, sienas nudažykite sodriu violetinės atspalviu, prie kurio derinkite tamsiai raudonus plotus.
Prabangus purpurinis valgomasis

3. Didieji lūkesčiai

Derinkite ištaigingus violetinės ir tamsiai raudonos atspalvius, jei norite didybe ir prabanga alsuojančios valgomojo erdvės. Jei pageidaujate įspūdingo akcento, sienas nudažykite sodriu violetinės atspalviu, prie kurio derinkite tamsiai raudonus plotus, kad sukurtumėte išsižioti priverčiantį, tačiau malonų akiai kontrastą. Norėdami sustiprinti prabangos įspūdį, priderinkite auksinius kandeliabrus ir sodrių spalvų aksomines pagalvėles.

Jei norite gražaus tradicinio valgomojo, įkvėpimo semkitės iš romantiško Prancūzijos provincijos stiliaus. Klasikinius aiškius pilkos atspalvius derinkite su prislopintais, išbalintais pasteliniais atspalviais, pavyzdžiui, violetinės ir alyvinės.
Švelniai alyvinės ir pilkos spalvų valgomasis

4. Ak, kaip gražu

Jei norite gražaus tradicinio valgomojo, įkvėpimo semkitės iš romantiško Prancūzijos provincijos stiliaus. Klasikinius aiškius pilkos atspalvius derinkite su prislopintais, išbalintais pasteliniais atspalviais, pavyzdžiui, violetinės ir alyvinės. Šiuos raminančius atspalvius derinkite su klasikiniais baldais ir grubios apdailos aksesuarais, pvz., suvirinto metalo kėdėmis ir šiurkščia linine staltiese.

Sodriai ruda ir ochros auksinė derinamos su blyškesniais atspalviais, sukuriant patrauklų spalvų perėjimo efektą. Tai puikus būdas suteikti valgomajam dramatiškumo, ypač, jei jo erdvė yra nedidelė.
Ruda ir auksinė siena-akcentas

5. Patrauklūs perėjimai

Svajojate apie valgomąjį, kuris priverstų išsižioti iš nuostabos? Vienas lengviausių būdų tai pasiekti – spalvinga siena-akcentas. Šiame pavyzdyje sodriai ruda ir ochros auksinė sulietos su blyškesniais atspalviais, sukuriant patrauklų spalvų perėjimo efektą. Tai puikus būdas suteikti valgomajam dramatiškumo, ypač, jei jo erdvė yra nedidelė arba norite dažyti tik vieną sieną.

Jei jūsų valgymo erdvė įeina į didesnį atviro tipo kambarį, galite šią erdvę išskirti naudodami ryškius ir spalvingus dažus.
Valgomasis su juostomis užteptų dažų efektu

6. Išskirkite savo erdvę

Jei jūsų valgymo erdvė įeina į didesnį atviro tipo kambarį, galite šią erdvę išskirti naudodami ryškius ir spalvingus dažus. Pasirinkite vieną spalvą visam kambariui ir akcentuokite valgymo erdvę horizontaliais dryžiais. Kad atrodytų šiuolaikiškiau, palikite šių juostų pakraščius nelygius, o kad būtų žaismingiau, pasirinkite kontrastingas spalvas.

Ryški koralų spalva su švelniai oranžiniais tonais yra ypač nuotaikingas atspalvis, kuris valgomajam suteiks gyvybingumo ir jo neužgoš.
Koralų spalvos valgomasis

7. Koralų rifas

Jei valgomajame valgote su šeima ir mėgstate pasikviesti svečių, tikriausiai norėsite, kad spalvų derinys tiktų ir kasdienai, ir oficialesnėms progoms. Ryški koralų spalva su švelniai oranžiniais tonais yra ypač nuotaikingas atspalvis, kuris suteiks valgomajam gyvybingumo, tačiau jo neužgoš. Idealiai tinka valgomiesiems, kuriuose nuolat kas nors vyksta!

Svarbiausias patarimas

Vis dar negalite apsispręsti, kurią spalvą naudoti? Išbandykite nemokamą programėlę Sadolin Visualizer. Ši programėlė akimirksniu pateikia skaitmeninį vaizdą, kaip atrodys jūsų kambarys, kai jį nudažysite, taigi įgyvendintą savo spalvų derinį galite pamatyti dar prieš užsakydami dažus.

Ja naudotis labai paprasta. Jums tereikia savo telefoną su kamera arba planšetinį kompiuterį nukreipti į norimą dažyti sieną, pasirinkti norimas išbandyti spalvas ir bakstelėti sienas, kurias norite dažyti.