Pasitelkę skritulius, vaiko miegamajame sukurkite įvairių dydžių taškus
02.1 Rožiniai taškai baltame miegamajame

4 skritulių panaudojimo vaiko miegamajame būdai

Pažiūrėkite, kaip galite panaudoti paprastus skritulius, kad pridėtume truputį spalvų ir sužadintumėte kūrybingumą

Miškas, piratų laivas, netgi erdvėlaivis – žaisdami vaikai gali susikurti nuostabius pasaulius iš paprasčiausių raštų. Pažiūrėkite, kaip skrituliai gali skatinti vaiko vaizduotę.

Padarykite daug skritulių

Ieškote kažko šiuolaikiško ir šaunaus? Išbandykite ryškius skritulius ant neutralios sienos. Šis modernus vaizdas turi skandinaviško atspalvio, šlakelis spalvų tikrai išsiskiria iš neutralaus minimalistinio fono.

Mokomajame vaizdo įraše pažiūrėkite, kaip lengva sukurti skritulius.

Stebėkite žvaigždes pasitelkę skritulius

Pasitelkę skritulius, vaiko miegamajame sukurkite kosminę temą
02.2 Kosminės temos miegamasis su skrituliais

Pasiekite geriausią rezultatą, lengvai ir greitai sukūrę kosminės temos vaiko miegamąjį. Pradėkite nuo tamsaus mėlyno fono ir sukurkite planetas ir žvaigždes, žemiškų pilkų bei geltonų atspalvių spalvomis nupiešdami skirtingo dydžio skritulius. Tai paprasčiausias būdas mažajam astronautui nuskrieti į kosmosą. 3... 2... 1... Pakilimas!

Norite patenkinti nuotykių ieškotojo, superdidvyrio ar lenktynininko norus? Peržiūrėkite idėjas, kaip sukurti nuostabius berniukų miegamuosius. 4 idėjos nuostabiam berniuko miegamajam

Žaidimų vieta susipurvina, todėl mūsų plaunami ir atsparūs Sadolin Easycare dažai dėl juose naudojamos nešvarumams atsparios technologijos yra puikius sprendimas. Mes juos netgi išbandėme

Žaliuojantis kambarys

Pasitelkę skritulius, ant vaiko miegamojo sienos sukurkite medį
02.3 Žalias medis pasitelkus skritulius

Pasitelkę šį smagų medžio motyvą, vaikų kambaryje sukurkite gamtos kampelį. Iš didelių skritulių suformuokite medžio siluetą, o iš mažesnių – vaisius ar žiedus. Tai lengvas ir vaizdingas būdas paryškinti vaikų kambario sienas trupučiu spalvų.

Ištobulėjote piešdami skritulius? Pažiūrėkite, ką galite nuveikti su dryžiais 4 dryžių panaudojimo vaiko miegamajame būdai ir geometrinėmis figūromis 4 būdai, kaip geometrines figūras panaudoti vaiko miegamajame.

Didesnis geriau

Atskleiskite išskirtinumą, vaiko miegamajame nupiešę skritulį-akcentą
02.4 Mėlynas skritulys ant miegamojo sienos

Trūksta laiko? Pabandykite nupiešti vieną didelį skritulį, kad sukurtumėte nuotaikingą sieną. Pasirinkite spalvą, kuri išsiskirtų iš esamo sienos atspalvio ir būtų ryški! Keli aksesuarai kambaryje, papildantys skritulio atspalvį, akimirksniu pavers vaikų kambarį nauju!

Jei ieškote daugiau įkvėpimo, kodėl neperkėlus vaiko iš miegamojo į dangų