Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Švelnių spalvų derinys kuriant mergaitės kambarį balionų tema
08.1 Mergaitės kambarys balionų tema

4 idėjos nuostabiam mergaitės miegamajam

Peržiūrėkite mūsų mėgstamiausias temas, kaip sukurti mergaitės miegamojo įkvepiančią naują išvaizdą

Vaiko vaizduotei nėra ribų. Tad kodėl miegamasis turėtų būti kitoks? Leiskite jai žavėtis nuostabiu pasauliu, sukurtu pasitelkus mūsų dailias spalvų paletes. Šie vaizdai jūsų mažylei labai patiks – čia berniukai neįleidžiami!

Dangau kambarys

Kam naudoti vieną spalvą, jei galite naudoti daug? Įteikite mažylei vaizduotės dovaną pripildydami jos kambarį atspalvių ir figūrų įvairove. Svarbiausia rasti viena kitą papildančias spalvas – violetinius, mėlynus, rožinius atspalvius, kurie dera kartu, o ne kontrastuoja. Ant neutralios sienos panaudojus trafaretą, jos sukurs didžiausią įspūdį net mažiausiose erdvėse. Pridėkite purių debesėlių ir karšto oro balionų, kad sukurtumėte ypatingą atmosferą, ir tuomet jūs kilsite aukštai aukštai!

Pažiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą, kaip sukurti tokią išvaizdą.

Padarykite, kad valyti po žaidimų būtų lengva – nudažykite sienas plaunamais ir atspariais Sadolin Easycare dažais, kuriuose naudojama nešvarumams atspari technologija.

Rožinės spalvos derinimas su neutralia

Rožinės spalvos derinimas su neutralia vaiko miegamajame
08.2 Šviesiai rožinis miegamasis

Galvojate apie rožinę spalvą, kad sukurtumėte princesės miegamąjį? Visas keturias sienas nudažykite šia spalva, kad kambarys atrodytų švelniai ir mergaitiškai. Kaip kontrastą naudokite pilkus išsiskiriančius aksesuarus. Natūralios medžiagos ir balti paviršiai suteiks džiaugsmo.

Jei norite stilingumo ir nenorite dažyti viso miegamojo rožiniais atspalviais, sukurkite atvirkštinį efektą. Nudažykite sienas neutraliai švelniais ir prislopintais pilkais atspalviais ir atsverkite subtiliais rožiniais aksesuarais.

Atsisiuntę programėlę Sadolin Visualizer pažiūrėkite, kaip rožinė ir pilka spalva atrodys ant mergaitės miegamojo sienų.

Idealios violetinės spalvos pasirinkimas

Pabandykite mergaitės miegamąjį dekoruoti universalia violetine spalva
08.3 Violetinis mergaitės miegamasis

Ieškote kažko kito nei rožinė spalva? Violetinė yra puiki alternatyva dekoruojant mergaitės kambarį. Šis atspalvis tobulas, nes mažylei augant galėsite jį lengvai suderinti su kitais aksesuarais, pvz., švelniais, raudonai ir baltai languotais, kad erdvė būtų dar jaukesnė.

Drąsiomis spalvomis sukurkite suskaidymo efektą

Mergaitės miegamajame išbandykite drąsias spalvas, kad sukurtumėte naują stilingą išvaizdą
08.4 Drąsios raudonos ir baltos sienos

Ar jūsų duktė mėgsta intensyvias spalvas? Nebijokite jų išbandyti, tiesiog miegamajame jas naudokite saikingai. Nuo ugniagesių mašinos raudonumo iki smaragdinės žalios – drąsiai rinkitės iš tokių spalvų paletės, bet nudažykite tik dalį sienų. Kontrastuokite su vaiskiai balta, kad išvaizda išliktų gaivi ir sukurtų erdvės įspūdį. Liko dažų? Baltojoje dalyje nupieškite įdomių figūrų ir raštų, kad būtų smagiau.

Pažiūrėkite, ką dar galite nuveikti su vaiko mėgstamomis spalvomis Mėgstamos vaikų miegamųjų spalvos.

Jei išsirinkote spalvų paletę ir reikia įdomių idėjų, kad geriausiai išnaudotumėte erdvę, peržiūrėkite keturis dryžių panaudojimo būdus 4 dryžių panaudojimo vaiko miegamajame būdai.

Spalvos įkeliamos, palaukite…