Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Sukurkite berniuko miegamąjį automobilių tema, pasitelkę dryžius ir trafaretus
07.1 Berniuko kambarys automobilių tema

4 idėjos nuostabiam berniuko miegamajam

Sužinokite, kaip sukurti berniuko miegamojo įkvepiančią naują išvaizdą, naudojant vieną iš smagių temų

Dekoruojate berniuko kambarį? Būkite drąsūs. Naudodami paprastus juostos klijavimo metodus, geometrinius raštus ir trafaretus bei ryškių spalvų paletę, galite sukurti energijos suteikiančią ir įkvepiančią erdvę, kuri jam labai patiks.

Kviečianti važiuoti tema

Berniukams, lenktyniaujant trasoje ar vežiojant žaislus, niekada neužteks automobilių. Naudodami gyvas, energijos suteikiančias spalvas ir stilingus trafaretus, išilgai vaikų kambario sienos galite sukurti kelią. Nutieskite jį per miegamąjį, kad jis nuvestų iš taško A į tašką B.

Išbandėme Sadolin Easycare dažus su juose naudojama šiuolaikiška nešvarumams atsparia technologija. Čia pažiūrėkite, kokie buvo rezultatai. Idealiai tinka vaikų miegamiesiems!

Mažas nuotykis

Pažiūrėkite, kaip paprastai sukurti berniuko miegamąjį nuotykių tema
07.2 Nuotykių tema berniuko miegamajam

Pasitelkę šią drąsią kambario idėją viduje sukurkite dalelę nuostabios gamtos. Sumaniai naudodami apsauginę juostą, pilkos ir geltonos spalvos atspalviais sukurkite kalnus. O kaip saulė? Tiesiog nupieškite! Nustebsite, kaip lengvai kambario kampą galima paversti mažųjų tyrinėtųjų stovyklaviete.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kaip paprastais veiksmais sukurti tokią išvaizdą.

Stulbinamos paprastos spalvos

Naudodami paprastų spalvų derinį sukurkite unikalią ir drąsią berniuko kambario išvaizdą
07.3 Ryškių spalvų berniuko miegamasis

Nenorite naudoti konkrečios temos? Naują šaunią berniuko kambario išvaizdą galite sukurti tiesiog naudodami drąsias, ryškias spalvas. Pabandykite nudažyti sienas ryškiais mėlynos ir žaliosios citrinos spalvos atspalviais, tuomet dekoruokite stalą ar pakabinamas lentynas papildomų atspalvių proveržiu. Tai paprastas būdas sukurti smagų, energijos suteikiantį ir visiškai unikalų miegamąjį.

Norite išbandyti klasikines spalvas su šiuolaikiniu atspalviu? Peržiūrėkite idėjas, kaip panaudoti mėgstamas spalvas vaikų kambaryje Mėgstamos vaikų miegamųjų spalvos.

Spalvų didvyris

Sukurti superdidvyrio temą – tai smagus ir lengvas būdas dekoruoti berniuko miegamąjį
07.4 Berniuko kambarys superdidvyrio tema

Laikas ką nors išgelbėti pasitelkus šią superdidvyrio idėją. Tamsiai mėlyno dangaus, tamsių pastatų fonas ir išsiskiriantys ryškiai geltoni langai sukuria nuostabų miesto siluetą. Šis kambarys – puiki vieta berniukams žaisti superdidvyrius, šokinėjančius nuo namo ant namo ar sklendžiančius dangumi virš miesto.

Norite išbandyti ką nors paprastesnio? Pažiūrėkite, kaip naudodami skritulius 4 skritulių panaudojimo vaiko miegamajame būdai galite lengvai pakeisti vaikų kambarį.

Gaunami duomenys, palaukite...