Dažykite vertikalius dryžius ir padalykite bendrą miegamąjį
01.1 Vertikalūs dryžiai vaiko miegamajame

4 dryžių panaudojimo vaiko miegamajame būdai

Sužinokite, kaip panaudoti paprastus dryžius, kad erdvė taptų kūrybinga ir spalvinga ir patiktų jūsų mažyliui.

Dryžiai yra universalus ir žaismingas būdas vaikų kambariui pagyvinti – ar kontrastingomis spalvomis vertikaliai padalijant brolių ir seserų erdvę, ar tiesiog sukuriant ramią aplinką švelnesniais atspalviais.

Skaitykite toliau ir sužinokite kelias puikias idėjas, tuomet pažiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą, kaip nudažyti paprastais dryžiais.

Įvairovė pasitelkus vertikalias linijas

Jei jūsų vaikai gyvena viename kambaryje ir nesutaria rinkdamiesi spalvas, padalykite kambarį stilingais dryžiais. Taip abu vaikai dalį kambario galės vadinti savo erdve.

Pasisėmėte įkvėpimo? Pažiūrėkite, kaip naudojant paprastą dryžių ir kreidos metodą sukurti dryžius.

Kūrybinis kampelis

Vaiko miegamajame sukurkite mokymosi kampelį su žaliais dryžiais
01.2 Vaiko mokymosi erdvė su žaliais dryžiais

Apibrėžkite dalį vaiko miegamojo ploto storu dryžiu ir sukurkite jam mažytę rankdarbių erdvę. Kodėl nepanaudojus dažų likučių ir nesukūrus čia tinkančių baldų?

Žalios atspalvis kūrybingumui skirtoje erdvėje suteikia energijos ir atgaivina – tai puiki aplinka jų meniškiems gebėjimams atsiskleisti!

Galvojate, kad reikia ir kitokių formų? Pažiūrėkite, ką galite nuveikti su skrituliais 4 skritulių panaudojimo vaiko miegamajame būdai ir geometrinėmis figūromis 4 būdai, kaip geometrines figūras panaudoti vaiko miegamajame.

Visus mūsų dažus galima įsigyti kaip plaunamus ir atsparius Sadolin Easycare dažus. Dėl juose naudojamos nešvarumams atsparios technologijos jie puikiai tinka vaikų miegamiesiems. Čia galite pažiūrėti, kokie jie atsparūs

Skaitymo kampelis su šiek tiek dramatiškumo

Vaiko miegamojo kampe nudažykite dryžį ir sukurkite jaukų skaitymo kampelį
01.3 Miegamojo kampelis su dryžiais

Visi vaikai prieš miegą mėgsta klausyti istorijų, todėl sukurkite tam jaukų kampelį. Pasirinkite vieną ar dvi spalvas, kurios išsiskirs iš sienų spalvos. Jei jūsų sienos neutralios spalvos, kampelį dažykite ryškiai, o jei tamsesnių spalvų – dažykite šviesiai. O koks rezultatas? Išskirtinis fonas, suteikiantis gylio ir sukuriantis tobulą vietą susirangyti kartu su vaiku.

Reikia idėjų, kuriuos dažus rinktis? Peržiūrėkite vaikų miegamųjų mėgstamų spalvų spartųjį vadovą Mėgstamos vaikų miegamųjų spalvos.

Paprastas dryžis

Ant vaikų kambario sienų padarykite paprastą dryžį
01.4 Paprastas dryžis

Ieškote, kaip greitai atnaujinti vaikų kambario sienas? Vienai spalvotai juostai per visas kambario sienas sunaudosite mažai dažų ir sugaišite nedaug laiko, o tai visiškai pakeis kambarį.

Norėdami taupiai nudažyti mažas erdves, žr. mūsų patarimus ir gudrybes, kaip sukurti įkvepiančius vaikų miegamuosius. Įkvepiančios vaikų miegamųjų dekoravimo idėjos.

Jei dryžius norite panaudoti aukštesniu lygiu, pažiūrėkite, kaip sukurti kambarį automobilių tema naudojant atsisiunčiamus trafaretus.