Vaikų kambaryje nupieškite geometrinių figūrų, kad paryškintumėte jo kampus
03.1 Geometrinių figūrų kampas

4 būdai, kaip geometrines figūras panaudoti vaiko miegamajame

Sukurkite išskirtinį vaiko miegamąjį pasitelkę stilingas geometrines figūras

Norint ant sienų išgauti aštrias linijas ir išsiskiriančius motyvus nereikia matematikos mokslų. Iš tikrųjų priešingai, tad čiupkite apsauginę juostą ir būkite kūrybingi. Pasisemkite įkvėpimo iš nuostabių geometrinių figūrų motyvų ir mokomajame vaizdo įraše pažiūrėkite, kaip lengvai tai galite padaryti.

Veidrodinio atspindžio motyvai

Piešdami dideles, ryškias figūras galite išlikti subtilūs. Susitelkę į vieną miegamojo kampą, sukurkite veidrodinį motyvų atspindį ir naudokite balduose ir aplinkoje pastebėtus atspalvius, kad jie papildytų vaizdą. Tam labiausiai tinka švelnių, prislopintų atspalvių sienos, jos leidžia atsiskleisti jūsų kūriniui.

Vaikai yra vaikai, todėl kartais sienoms prireiks šiek tiek daugiau apsaugos. Taigi, kodėl neišbandžius plaunamų ir atsparių Sadolin Easycare dažų, kuriuose naudojama nešvarumams atspari technologija?

Drąsu ir ryšku

Ant vaikų kambario sienų nupieškite spalvingas geometrines figūras.
03.2 Spalvingos geometrinės figūros ant sienų

Pasinaudokite šia gudrybe, kad sukurtumėte išskirtinę vaikų kambario sieną, sukuriančią erdvę tarp lovos ir lubų. Nesvarbu, kokiomis spalvomis nudažysite dalis, kampai suteiks erdvės iliuziją. Tai nesudėtinga, bet gudru!

Norite išbandyti kitą figūrą? Peržiūrėkite mūsų idėjas, kaip vaiko miegamajame panaudoti skritulius 4 skritulių panaudojimo vaiko miegamajame būdai.

Žaismingi raštai

Pagyvinkite lentynas ir aksesuarus vaiko miegamajame pasitelkę žaismingas geometrines figūras
03.3 Geometrinės figūros naudojant juostą

Naudokite apsauginę juostą ir sukurkite smagią ir ryškią išskirtinę vaiko miegamojo sieną – tai puikus būdas pagyvinti lentynas ir aksesuarus. Tiesiog ant sienos juosta pažymėkite norimas figūras, kiekvieną nudažykite keliais dažų sluoksniais ir nulupę juostą parodykite savo meno kūrinį.

Ieškote daugiau dekoravimo patarimų pasitelkus dryžius? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų idėjų, kaip vaiko miegamajame naudoti dryžius 4 dryžių panaudojimo vaiko miegamajame būdai.

Plaukite į jūrą

Sukurkite jūrinės temos vaiko miegamąjį pasitelkę geometrines figūras
03.4 Jūrinės temos miegamasis su geometrinėmis figūromis

Leiskitės į kelionę per vandenynus sukurdami jūros bangas. Per vidurį sienos zigzagu priklijuokite juostą, tuomet viršutinę dalį nudažykite dangaus mėlynumo spalva, o apatinę – tamsiai mėlynai. Papildykite vaizdą kurorto atributais – pastatykite jachtos modelį ir išdėliokite kriaukles.

Sparčiajame mokomajame vaizdo įraše pažiūrėkite, kaip lengva sukurti geometrines figūras. Jei esate drąsūs ir pasitelkę grafines figūras vaikų kambarį norite paversti nuotykių kambariu.