Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

„Sadolin“ metų spalvos derinimas su TRUST paletės tonais

Sukūrėme keturias paletes, kad būtų lengviau atnaujinti savo namus su „Sadolin“ 2021 metų spalva „Brave Ground“ . Štai keletas paruoštų spalvų derinių, įkvėpsiančių derinti natūralius užtikrintų spalvų tonus.

Sadolin 2021 metų spalva „Brave Ground“ – šilta, neutrali ir suteikianti paprastumo pojūtį bei deranti su kitomis spalvomis. Pagyvinanti ir balansuojanti spalva išryškina kitus atspalvius ir harmoningai dera su metų spalvos paletės išraiškingomis, žemiškomis spalvomis.

Šie vienas kitą papildantys atspalviai – švelniai rudos, pilkos ir neutralios spalvos – gali padėti kambaryje sukurti vientisumo įspūdį ir į visumą sujungti skirtingas interjero detales. Naudodami atrinktas spalvas, sušvelninančias griežtas šiuolaikiškos erdvės linijas ir subtiliai atnaujinančias tradiciškesnes erdves, sukursite šiltą ir jaukią atmosferą bet kuriame kambaryje.

Štai keturios įkvepiančios idėjos, kaip naudoti „Brave Ground“ su žemiškomis spalvomis.

  1. Harmonija spinduliuojantis švelnių, natūralių spalvų miegamasis 

Atrinktos spalvos natūraliai dera tarpusavyje, tad derinant skirtingus tonus nesunku sukurti vientisą erdvę. Šiame pavyzdyje švelniai rudos spalvos sienų viršus dažytas „Sadolin“ metų spalva „Brave Ground“, norint sukurti elegantišką ir jaukų miegamąjį. Ta pačia „Brave Ground“ spalva išdažyta arka suteikia kambariui kūrybiškumo ir sumaniai atskiria tualetinio staliuko zoną. Sužinokite, kaip dažyti šia technika pažiūrėdami vaizdo įrašą  Kaip išdažyti arką.

Kurios spalvos?

E7.10.53

E4.10.40

2. Išbandykite dviejų tonų spalvas ir sukurkite jaukią svetainę, kurioje visi mielai leistų laiką ir dalytųsi mintimis

„Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_2“

Padalijus sieną ją nudažant metų spalvos paletės spalvomis, galima eksperimentuoti su įdomiais spalvų deriniais ir sukurti šiltą bei jaukią erdvę. Pavyzdyje „Sadolin“ metų spalva „Brave Ground“ nudažytų sienų apačioje išdažyta terakotos spalva. Taip pabrėžiamos aukštos lubos ir sukuriamas elegantiškas bei subtilus fonas eklektiškai senovinių baldų kolekcijai. 

Kurios spalvos?

E7.10.53
D9.19.42

3. Natūralių tonų virtuvė, kurioje mielai rinksis draugai ir šeimos nariai

„Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_3“

Šilto, natūralaus atspalvio „Brave Ground“ spalva yra puikus pasirinkimas virtuvės spintelėms, nes ji puikiai atrodo su įvairiomis kitomis spalvomis ir medžiagomis. Šiame pavyzdyje ji, įrėmindama natūralaus medžio lentynas ir vario, stiklo bei keramikos detales, sukuria elegantišką ir šiuolaikišką virtuvę.

Kurios spalvos?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04.67
E5.15.25

4. Erdvė, įkvepianti idėjoms tonizuojančiomis patikimomis spalvomis

„Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_4“

Naudodami metų spalvos paletę galite laisvai maišyti ir derinti spalvas, žinodami, kad jos tarpusavyje derės. Šiame pavyzdyje žaismingai derančios figūros nudažytos „Brave Ground“ spalva ir kitais šiltais, harmoningais tonais norint sukurti vaizdingą ir vizualiai stimuliuojančią darbo kambario sieną, apie kurią žmonės tikrai kalbės.  

Kurios spalvos?

E7.10.53
D9.19.42
F1.04.56
E4.10.40
EN.01.81Spalvos įkeliamos, palaukite…