„Sadolin“ metų spalvos derinimas su EXPRESSIVE paletės tonais

Norėdami jums padėti nudažyti sienas pagal naujausias tendencijas, parengėme keturis paprastus spalvų derinius su 2021 metų spalva „Brave Ground“. Pasirinkę išraiškingų spalvų paletės ryškiai raudonas ir rausvas spalvas, galite išreikšti savo asmenybę ir atskleisti kūrybiškumą.

„Sadolin“ 2021 metų spalva yra šilta ir neutrali, tad išryškina kitus atspalvius. Ji puikiai papildo ir dera su mūsų išraiškingomis spalvomis – viena iš lengvai naudojamų palečių, kurią sukūrėme norėdami jums padėti atnaujinti savo sienas.
 

Išraiškingų spalvų paletės išsiskiriančių rausvų ir raudonų spalvų derinys, naudojamas su subtilesniais to pačio tono atspalviais pagyvina namus. Ši spalvų paletė suteikia energijos ir gali nustebinti spalvų pliūpsniais, kuriuos vienija raminančios neutralios spalvos.

Nesvarbu, ar nuspręsite akcentuoti vieną sieną, ar išbandyti vieną mūsų paprastų dažymo technikų, naudodami šias išraiškingas spalvas galėsite atskleisti savo asmenybę ir sukurti madingą vaizdą, derantį prie visų baldų.
 

Štai keturios įkvepiančios idėjos, kaip naudoti „Sadolin“ metų spalvą „Brave Ground“ su išraiškingomis spalvomis:

  1. Grafika ant miegamojo sienos
„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Expressive_colors_global_1“

Sukurkite išskirtinį įvaizdį ant savo miegamojo sienų, naudodami pastelinę rausvą spalvą ir subtilius „Brave Ground“ akcentus kartu su ryškiai raudonais apskritimais. Tokiame kambaryje dieną pradėsite pakilios nuotaikos.

Kurios spalvos?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44

2. Atnaujinkite savo svetainę naudodami du tonus

„Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_2“

Virš subtilios rausvos spalvos nudažę juostą „Sadolin“ metų spalva „Brave Ground“, sukursite išskirtinę svetainę. Ši technika puikiai tinka paprastoms ar sienoms dekoruotoms bruseliais. Kambarį pagyvinsite ryškesnės rausvos ir raudonos spalvos aksesuarais.

Kurios spalvos?

E7.10.53

C0.10.60

3. Išdažykite arkas virtuvėje

„Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_2“

Keliais atspalviais tamsesne spalva nei siena išdažę arką, išryškinsite pagrindinius kambario elementus. Sužinokite, kaip dažyti šia technika pažiūrėdami vaizdo įrašą Kaip išdažyti arką. Tarpdurį išdažykite ryškia, kontrastinga spalva, pavyzdžiui, ryškiai raudona, kaip pavaizduota nuotraukoje, o sieną nudažykite dviem tonais, naudodami „Brave Ground“ ir šviesesnį toną – sukursite menišką ir spalvingą virtuvę.

Kurios spalvos?

E7.10.53

C0.10.60
AN.02.77
D5.10.65
B8.38.44

 4. Būkite kūrybiški ir išsidažykite darbo vietą

„Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_4“

Naudojant išraiškingas spalvas reikia mąstyti kitaip. Čia „Sadolin“ 2021 metų spalvos fone naudojama nuostabi rausva spalva sukuria žaismingą ir funkcionalią darbo vietą atviro išplanavimo kambaryje. Viską išbaigia ryškių, tonizuojančių spalvų aksesuarai.

Kurios spalvos?

E7.10.53
A5.33.39