„Sadolin“ metų spalvos derinimas su EARTH paletės tonais

Pakeiskite sienas naudodami „Sadolin“ 2021 metų spalvą „Brave Ground“ ir vieną iš paprastų naudoti spalvų derinių. Žemiška mėlyna, žalia ir pilka natūraliai dera tarpusavyje ir bet kurį kambarį jaukiai sujungia su išoriniu pasauliu.

Sadolin 2021 metų spalva „Brave Ground“ – šilta, neutrali ir suteikianti paprastumo pojūtį. „Brave Ground“ kuria jaukumą bet kuriame kambaryje ir išryškina kitas interjero spalvas, nes ji yra universali bei sukurianti tvirtą pagrindą bet kokiai interjero idėjai. Ji tarsi viską palaiko ir subalansuoja, atkartodama žemės elementus – dirvožemį, molį, akmenį – todėl net urbanistinė erdvė atrodo lyg žemiška gamtos dalis.

„Brave Ground“ taip pat išryškina kitas spalvas. Ji natūraliai dera su žemiškomis mėlyna, pilka ir žalia. Derinant šiuos tonus sukuriamas raminantis, atgaivinantis efektas, į kurį malonu žiūrėti ir kuris puikiai tinka tiek modernioje, tiek tradicinėje aplinkoje.

Nesvarbu, ar nuspręsite naudoti vieną, ar dvi spalvas, ar būsite kūrybingi ir dažysite lengvai įvaldoma technika, ši paletė puikiai tiks bet kuriam kambariui atnaujinti. Štai keturi paprasti ir įkvepiantys dažymo būdai.

  1. Ramybe dvelkiančiam miegamajam – žemės, jūros ir dangaus spalvos
„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_1“

Miegamajame sukursite gamtos pojūtį, naudodami žalių atspalvių tonus ir juos derindami su tamsiai mėlyna. Norimą efektą pasieksite įmaišydami šiek tiek „Sadolin“ metų spalvos „Brave Ground“. Nuotraukoje viską sujungia dažytos langinės ir priderintos pagalvės, o natūralios pintos kėdės užbaigia kuriamą vaizdą. 

Kurios spalvos?

E7.10.53
N1.09.46
S2.18.28

2. Gaivus įvaizdis šiuolaikiškoje svetainėje

„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_2“

Žemiškų tonų „Brave Ground“ derinama su švelniai žalia spalva sukuria gamta dvelkiančią svetainę. Pastačius kambarinių augalų, natūralių mineralų ir augalų raštais dekoruotų interjero detalių, galima šiuolaikiškai atnaujinti bet kurią vidaus erdvę.

Kurios spalvos?

E7.10.53
J5.03.71
T3.04.12

3. Dangaus mėlis svetainėje – tarsi pliūpsnis gryno oro

„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_3“

Ant blyškiai melsvos sienos išdažykite tamsiai mėlyną kvadratą ir įrėminkite „Sadolin“ metų spalvos „Brave Ground“ juosta, sukurdami imitacinį langą. Gaivus ir ramybe spinduliuojantis akcentas sukurs lengvumo pojūtį bet kuriame valgomajame, o priderinę vešlius augalus ir natūralias medžiagas, pasijusite tarsi valgytumėte lauke.

Kurios spalvos?

E7.10.53
T0.10.70
T4.16.56

4. Natūralių spalvų juostos vaiko kambaryje

„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_4“

Vaikų kambaryje derinkite stilių su paprastumu, dažydami sieną skirtingomis žemiškomis spalvomis – švelniai mėlyna, blyškiai žalia ir „Sadolin“ metų spalva „Brave Ground“. Įvairaus pločio juostos patraukia dėmesį ir padalija erdvę skirtingais atspalviais. Šis raminantis ir kūrybiškas derinys puikiai tiks bet kuriam kambariui – tiek mažam, tiek dideliam. Sužinokite, kaip dažyti šia technika, pažiūrėdami vaizdo įrašą Kaip dažyti juostomis.

Kurios spalvos?

E7.10.53
J5.03.71
T0.10.70