Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Idėjos, kaip dažant geriausiai išnaudoti mažus vaikų kambarius
06.1 Mažų miegamųjų dažymas

Įkvepiančios vaikų miegamųjų dekoravimo idėjos

Nuo dažymo mažose erdvėse iki bandymo sukurti skandinavišką stilių – peržiūrėkite populiariausias pinigus taupančias vaikų miegamųjų dekoravimo idėjas

Ieškote idealios paletės vaikų sienoms pakeisti? Turime universalių idėjų, tiksiančių bet kuriame miegamajame. Peržiūrėkite mūsų patarimus ir gudrybes, kad galėtumėte pradėti dekoruoti mažylio erdvę.

Geriausias mažo miegamojo išnaudojimas

Dažant mažas erdves nereikia atmesti didelių idėjų, ypač vaiko miegamajame. Galite naudoti spalvines zonas ir nenaudojamus kampus paversti gulimomis vietomis, poilsio sritimis ar netgi namų darbų vietomis. Būkite drąsūs ir kūrybingi, išbandykite išskirtines sienas su kitokių spalvų skrituliais ir geometrinėmis figūromis, kad sukurtumėte vaiko vaizduotę skatinančią aplinką.

Pažiūrėkite, kaip ant sienų galite sukurti tobulus skitulius 4 skritulių panaudojimo vaiko miegamajame būdai.

Už tas akimirkas, kai maistas, purvas, pieštukų ar kreidelių pėdsakai atsidurs ant sienų, lengvai atleisite, jei sienos bus nudažytos plaunamais ir atspariais Sadolin Easycare dažais, kuriuose naudojama nešvarumams atspari technologija.

Žaismingas abiems lytims tinkamas miegamasis

Ideali paletė raminančiam abiem lytims tinkamam miegamajam sukurti
06.2 Abiem lytims tinkamas miegamasis

Jei nusprendėte dekoruoti kambarį, kuris patiktų ir berniukui, ir mergaitei, dažykite blyškiais žalios, švelniai pilkos ir citrininės spalvos atspalviais. Jie puikiai tiks vieni arba derinami su kita spalva, kad sukurtų raminantį, bet ryškų mažylių miegamąjį.

Čia galite pažiūrėti, kaip sukurti tobulą pasirinktų spalvų dryžį 4 dryžių panaudojimo vaiko miegamajame būdai.

Raminančiai neutralus

Kaip geriausiai išnaudoti neutralių spalvų paletę vaiko miegamajame
06.3 Neutralių spalvų vaiko miegamasis

Jei norite išbandyti kažką kito ir nenaudoti drąsių ir ryškių spalvų, paprastai matomų vaikų miegamuosiuose, išbandykite neutralius atspalvius.

Žemiškai pilka spalva kartu su sodriai žaliais ir tamsiai mėlynais aksesuarais sukurs ramią atmosferą ir puikų foną vaiko kūrybingumui ir žaislams. Išvaizda bus išbaigta, ant sienos pakabinus vaiko piešinių ir ant lentynų išdėliojus žaislinius modeliukus.

Išbandykite spalvų idėjas naudodami programėlę Sadolin Visualizer

Miegamasis taupant pinigus

Geriausiai išnaudokite vaikų kambario dekoravimo galimybes taupydami pinigus
06.4 Spalvotas vaikų kambarys

Norint vaiko miegamajam suteikti spalvų daug pinigų nereikia. Protingai panaudojus šiek tiek dažų galima atnaujinti bet kurią erdvę. Jei po ranka turite nuo kito projekto likusią dažų skardinę ar mėginių indelių, galite sukurti bet ką – nuo dryžių iki vaikų kambario sienos suskaidymo efekto, sunaudodami mažiausiai dažų ir sukurdami didžiausią efektą.

Stilingas skandinaviškas stilius

Vaiko miegamajame pritaikykite skandinavišką stilių ir sukurkite naują išvaizdą
06.5 Skandinaviškas stilius

Minimalistinis ir šiuolaikiškas skandinaviškas stilius iššluoja namus visame pasaulyje. Kodėl to nepadarius vaikų miegamuosiuose? Skaisčiai baltos sienos su atsitiktiniais ryškių spalvų proveržiais sukurs nuostabią vietą vaikui. Be to, visai gera mintis besivystantiems jauniems protams pritaikyti principą „mažiau yra daugiau“.

Ieškote daugiau idėjų? Peržiūrėkite vaikų miegamųjų mėgstamų spalvų vadovą Mėgstamos vaikų miegamųjų spalvos.

Spalvos įkeliamos, palaukite…