Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

Sadolin spalvų pasirinkimo įrankiai

Mes sukūrėme ne vieną patogų įrankį, kuris padės išsirinkti spalvą be rūpesčių.

Norite atnaujinti esamų namų sienų spalvas,o gal šiuo metu ieškote idėjų savo naujiems namams, bet sunku išsirinkti spalvas? Galime nuraminti, kad nesate vienintelis, kuriam sunku išsirinkti tinkamą atspalvį. Beveik trečdalis „AkzoNobel“ atliktos apklausos respondentų prisipažino, kad pasirinkti tinkamą spalvų derinį jiems pasirodė tokia sunki užduotis, kad jie visai atsisakė imtis dažymo darbų. Tačiau tinkamai parinktas atspalvis gali padaryti stebuklą, atgaivinti ir pagerinti jūsų namų išvaizdą bei išryškinti gražiausius akcentus.Rinktis spalvas nebūtinai turi būti sunku, ypač pasitelkiant unikalius Sadolin spalvų pasirinkimo įrankius.

Programėlė Sadolin Visualizer

Vienas iš būdų išsirinkti spalvą - tai programėlėje pamatyti splavas ant savo sienų. Išbandyk nemokamą programėlę jau dabar!

Spalvos testeriai padės išsirinkti spalvą

Spalvos testeriais galima išbandyti Ambiance 54 spalvų kolekciją, kurią sukurė AkzoNobel pasaulinio Estetikos centro specialistai, taip kad būtų lengva derinti spalvas tarpusavyje ir be dizainerio pagalbos išsirinkti išskirtinius sienų spalvų derinius. Spalvos testerį sudaro volelis, pakuotė ir spalva, todėl nieko papildomai pirkti nereikia, o išbandžius testerį neliks jokios netvarkos.

Sadolin spalvų paletės

Tai klasikinis būdas rinktis spalvą. Prekybos vietose galite rinktis iš 2079 skirtingų spalvų paletės, jei esate ypatingai preciziškas spalvų pasirinkime, arba galite rinktis iš populiariausių atspalvių paletės, kurioje rasite 384 spalvas. Taip pat prekybos vietose kasmet rasite mūsų metų spalvos Color Futures paletes, su išskirtiniais atspalviais atrinktais pagal naujausias tendencijas.

Rinkitės produktus spalvos išbandymui

Įsigykite Sadolin Ambiance spalvos testerius, kad galėtumėte lengvai išbandyti spalvą namuose, testerius galima rinktis iš 54 spalvų Ambiance kolekcijos. Jeigu spalva nėra iš Ambiance kolekcijos, galite spalvą išbandyti pirkdami Sadolin Ambiance Diamond 0,5 L dažų indelį, tonuotą pagal pasirinktos spalvos kodą iš programėlės, spalvų paletės arba spalvų kortelės.

Spalvos įkeliamos, palaukite…