Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

Netikėtos sporto aikštelės Rio de Žaneiro lūšnynų kvartale

Atgyvenę Brazilijos lūšnynų paviršiai tampa sporto aikštelėmis

Tudo de Cor („Let’s Colour“) iniciatyva, pakeitusi įprastas ir neišnaudotas miesto vietas sporto aikštelėmis. Projektas buvo pristatytas žymiajame Santa Marta lūšnynų kvartale Rio de Žaneire ir netrukus pasklido visame mieste.

Neišnaudotos žymiausios Brazilijos lūšnynų erdvės paverstos puikiomis sporto aikštelėmis

Keičia visą bendruomenę

 

Santa Marta kvartalas Rio de Žaneire, kaip ir daugelyje kitų Brazilijos lūšnynų kvartalų yra sporto ir laisvalaikio leidimo vietų, skirtų maždaug 8 000 miesto gyventojų. Rio de Žaneiras buvo pasirengęs 2016 m. Olimpinėms žaidynėms, todėl tai buvo puikus laikas vaikus, įpratusius žaisti tik futbolą, artimiau supažindinti su skirtingomis sporto šakomis. Siauros lūšnynų kvartalo gatvės ir aikštelės nudažius pakeistos skirtingų sporto šakų aikštelėmis.

Sportas – daugiau nei tik futbolas

 

Šalyje, kurioje futbolas yra daug daugiau nei tik sportas, buvo panaudota šiek tiek dažų ir sukurtos skirtingų sporto šakų aikštelės: krepšinio, stalo teniso, tinklinio, ledo ritulio, bėgimo… Bendruomenė įsitraukė į iššūkį, o žmonės labai entuziastingai išbandė naujus dalykus ir vystė kitus įgūdžius, ne tik futbolo. Po projekto sėkmės Brazilijoje, šios netikėtos aikštelės išliks nuolatinėmis instaliacijomis, kurios gerins žmonių gyvenimus vietinėse bendruomenėse ir taps puikiu įkvėpimu panašioms visame pasaulyje vykdomoms „Let’s Colour“ programoms.

Spalvos įkeliamos, palaukite…