Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

„Let’s Colour“ projektas pristatytas Roterdame

Bendradarbiavimas su „MasterPeace“

Daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje gyvenančios bendruomenės galės pasinaudoti „AkzoNobel“ ir pasaulinio judėjimo už taiką „MasterPeace“ partnerystės teikiamais pranašumais. Pagal projektą „Let’s Colour“ visame pasaulyje bus nudažyta 100 sienų.

„Let’s Colour“ projektas pristatomas Roterdame

Sienos paverčiamos žmones sujungiančiais tiltais

 

Oficialaus pristatymo metu nudažyta pirmoji „Let’s Colour“ Roterdame esančios Albedos kolegijos siena. Ši kolegija jau 25 metus yra vietinis bendruomenės centras. Kolegija pakvietė savo studentus ir vietines bendruomenes nudažyti sieną taip, kad ji atspindėtų jų įsivaizduojamą „visa apimančios, visus įtraukiančios ateities“ viziją.

100 sienų 40-yje šalių visame pasaulyje

 

Tai tėra pirmoji iš 100 sienų, kurios bus pakeistos. Iš viso bus aplankyta daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje. Sienos čia taps žmones ir bendruomenes sujungiančiomis vietomis.
„Apžiūrime visame pasaulyje esančias sienas, siekdami paversti jas žmones sujungiančiais tiltais, transformuodami jas pasitelkę spalvų galią“, – pridėjo Aartas Bosas, „MasterPeace Global“ generalinis direktorius. „Tikime bendrumo galia ir, transformuodami šias sienas į tai, kas sujungia, o ne atskiria žmones, tikimės pakeisti ir mūsų mintyse pasistatytas sienas“.

Pridėję spalvų pageriname žmonių gyvenimą

 

Komentuodamas šiandienos pristatymą Ruudas Joostenas, „AkzoNobel“ vykdantysis komiteto narys, atsakingas už dekoratyvinius dažus, sako: „Tai puikus viso pasaulio žmonių įtraukimo būdas, pasitelkus „Let’s Colour“ ir „Human Cities“ iniciatyvas. „Let’s Colour“ tiki dažų, pvz., Sadolin, galia pagerinti žmonių gyvenimą, o „Human Cities“ siekia pagyvinti viso pasaulio miestus ir padaryti juos labiau tinkamus gyventi bei įkvepiančius.“

Spalvos įkeliamos, palaukite…