Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
EasyCare naujasis asortimentas

Jokių šansų dėmėms su dažais Sadolin EasyCare!

Planuokite sekančius dažymo darbus su dažais „Sadolin Easycare“, nes jų dėka net aliejinis makaronų padažas netaps pasaulio pabaiga jūsų sienoms. Visi "Sadolin Easycare" dažai yra pažangios sudėties ir pagaminti išskirtinių technologijų pagrindu, padedančių ilgiau išlaikyti jūsų namus gražius. Dažai puikiai dengia, yra itin lengvai plaunami, o jūsų pasirinkimui siūlomi  tūkstančiai atspalvių.

ATSIPALAIDUOKITE! Nuo savo sienų lengvai nuvalysite įvairias dėmes

Sienų dažai Sadolin EasyCare

Nešvarumus atstumiantys sienų dažai
Lengva nuvalyti įvairias dėmes
Labai mažas lakiųjų organinių junginių kiekis

Kai ant sienos patenka skysčio, mūsų unikali nešvarumus atstumianti technologija paverčia jį lašeliais, kurie lieka ant dažyto paviršiaus, tačiau į jį neįsiskverbia, todėl dėmę lengviau nuplauti. Net didžiausias dėmes nuvalyti lengviau, greičiau ir su mažiau pastangų.

Šie dažai puikiai tinka gyvenamiesiems, valgomiesiems kambariams, koridoriams, vaikų kambariams ir daugiafunkcėms erdvėms.

Sadolin EasyCare

VISA LAIMĖ! Net aliejinis makaronų padažas netaps pasaulio pabaiga jūsų sienoms

Dažai vonios ir virtuvės sienoms Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom 

Drėgmei ir pelėsiui atsparūs dažai
Atsparūs riebalų dėmėms
Virtuvei ir vonios kambariui

Itin patvarūs matiniai dažai virtuvės ir vonios sienoms. Atsparūs riebalams, dėmėms, drėgmei ir pelėsiui. „StainResist Technology™“ saugo jūsų virtuvės sienas nuo kasdienių dėmių, atsirandančių gaminant maistą. „MoldResist Technology™” saugo paviršių nuo pelėsių, drėgmės ir garų.

Šiuos dažus lengva plauti, todėl net ir dažnai naudojamos virtuvės ar vonios kambarių sienos ilgiau atrodys kaip ką tik dažytos.

EasyCare Kitchen&Bathroom

KAIP GERAI! Atsparumo įbrėžimams technologija užtikrina, kad jūsų baldai ilgiau išliks kaip ką tik nudažyti.

Dažai mediniams ir metaliniams paviršiams Sadolin EasyCare Wood&Metal

Įbrėžimams atsparūs dažai
Medienai ir metalui
Tinka vaikų baldams ir žaislams

Išskirtinai patvarūs, greitai džiūstantys, atsparūs įbrėžimams dažai mediniams ir metaliniams paviršiams. „ScratchResist Technology™“ saugo jūsų baldus ir kitus medinius ar metalinius paviršius nuo įbrėžimų. 

Dažų plėvelė atspari pirštų atspaudams, todėl nereikės nerimauti, kai jūsų mažylių pirštukai lies net balta spalva nudažytus baldus.

Nepriklausomi laboratoriniai bandymai parodė, kad dažus „EasyCare Wood & Metal“ galima naudoti vaikų baldams ir žaislams (išbandyta pagal standartą EN 71:3:2019).

EasyCare Wood&Metal

Taigi jokių šansų dėmėms ar įbrėžimams su dažais Sadolin EasyCare! 

Dabar daug mažiau priežasčių atidėlioti sienų ar baldų dažymo darbus savo namuose. Dažai „Sadolin EasyCare“ leis pamiršti nerimą dėl netvarkos namuose, kurią gali sukelti nešvarumai ant sienų ar dažytų baldų!

Sadolin EasyCare naujasis asortimentas
Spalvos įkeliamos, palaukite…