Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
CF17 colour past 1A
CF17 colour past 1A

Spalvų istorija


Spalvų evoliucija metai iš metų

CF17 colours past 2A
CF17 colours past 2A

Kiekvienais metais mūsų spalvų ekspertai pateikia tendencijas ateinantiems metams. Įdomu pažiūrėti, kaip bėgant metams keitėsi ir evoliucionavo spalvų mados.

Pagrindinių spalvų istorija

CF17 colours past 3A
CF17 colours past 3A

Pagrindinė kiekvienos atspalvių grupės spalva aiškiai rodo, iš kur spalva atėjo ir kur eina toliau. Aukso, garstyčių ar citrinų: kur mus nuves šių metų geltona?

Raudona: nuo braškių raudonio iki tamsiai violetinės – tai visada populiari atspalvių grupė. Nuo 2010 metų atspalvis buvo toks pat, išskyrus 2014 metus.

Oranžinė: matome perėjimą nuo gana geltonos oranžinės ankstesniais metais iki raudonai oranžinės pastaruosius šešerius metus.

CF17 colours past 4A
CF17 colours past 4A

Geltona: matome, kad geltona spalva metams bėgant perėjo visą spektrą nuo gaivios citrusinių iki degančios ochros, o šių metų mėgstamiausia – graži švelni aukso spalva.

Žalia: pati įvairiausia iš visos spalvų istorijos – žalia, vedanti nuo blankios, beveik geltonos iki sodrios žalsvai mėlynos su visais tarp jų esančiais atspalviais.

CF17 colours past 5A
CF17 colours past 5A

Mėlyna: 2013 metais indigo spalva sužibėjo kaip metų spalva, vėliau matėme sodrias mėlynas spalvas su žaliu atspalviu, o šiemet mėlyna dar tamsesnė.

Violetinė: pagrindinė violetinė spalva daug metų buvo sodri, tamsi ir paslaptinga, tik 2015 turėjo blyškų saldų atspalvį. Šiemet sugrįžome prie tokios pat, kokia buvo 2014 metais.

CF17 colours past 6A
CF17 colours past 6A

Neutralios šaltos spalvos: neutralių šaltų spalvų šeima pabuvojo visame savo spektre. Tačiau po daug metų vyravusių švelnių pilkų atspalvių, šiemet matome dramatišką pokytį.

Šiltos neutralios spalvos: nuo 2011 dominavo vidutinio intensyvumo šviesios neutralios pilko atspalvio spalvos, o šiemet grįžtame prie labiau tradicinės šiltos neutralios spalvos.

Gaunami duomenys, palaukite...