Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
CF17 shared individualism 1A
CF17 shared individualism 1A

PASIDALINTAS INDIVIDUALUMAS


„Sadolin“ tyrimai atskleidė troškimą išsaugoti individualumą, tačiau kartu būti didesnės visumos dalimi: bendradarbiauti, dalintis, rūpintis ir padėti. Šią tendenciją puikiausiai atspindi žemiau pateikiama spalvų paletė – gaivi ir žaisminga, puikiai tinkanti bendroms erdvėms kurti ir jomis mėgautis.

CF17 shared individualism 3A
CF17 shared individualism 3A

Miestai plečiasi, demografinė ir socialinė padėtis keičiasi, todėl poreikis priklausyti didesnei grupei ir būti jos dalimi tampa vis svarbesnis.

CF17 shared individualism 4A
CF17 shared individualism 4A

„Bendra paletė leidžia kurti individualias saleles, kurios kartu sukuria darnų interjerą. Kaip padaryti, kad bendrų namų sienos atspindėtų kiekvieną asmenybę? Tai galima padaryti suderintomis šiltomis ir maloniomis spalvomis. Šioje paletėje yra ryški neoninė, švelni rožinė ir linksma vyšninė spalva, tačiau naudojamos kartu su ramia Denim Drift spalva, jos išryškina individualias ypatybes, išsaugodamos gerą bendrą interjero vaizdą.“

CF17 shared individualism 2A
CF17 shared individualism 2A

„Ši paletė skirta ne vien šeimoms – kiekvienas, kuris dalijasi savo erdve su kitais, supranta jaukių bendrų vietų kūrimo vertę. Jei norite pamatyti, kaip spalvos atrodytų ant jūsų sienų, naudokite mūsų [Sadolin vizualizatorių] (http://visualizer.sadolin.ee/index.php?lang=lt).”

Marieke van der Bruggen
Pasaulinio estetikos centro
Vyriausioji spalvų dizainerė

Spalvos įkeliamos, palaukite…