Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Naujos patirtys teikia daugiau džiaugsmo, kai su kuo nors jomis pasidalini ir „Sadolin“ tą patį mano apie spalvas.
Naujoji programėlė Sadolin Visualizer leidžia dalintis ir gauti spalvų idėjų iš draugų, šeimos narių ir ekspertų

Naujoji programėlė „Sadolin Visualizer“ leidžia dalintis ir gauti spalvų idėjų iš draugų, šeimos narių ir ekspertų


Home screen
Home screen

Naujos patirtys teikia daugiau džiaugsmo, kai su kuo nors jomis pasidalini ir „Sadolin“ tą patį mano apie spalvas.

Mūsų naujoji programėlė "Sadolin Visualizer" pateikia šimtus spalvų. Išbandykite skirtingus jų derinius, kad rastumėte idealią paletę, bendraukite su draugais ir šeima, o gal net specialistais, kad gautumėte nuomonę iš šalies.

„Sadolin Visualizer“ programėlė leidžia greitai ir paprastai pasidalinti spalvų idėjomis. Tiesiog nuskaitykite norimą dažyti kambarį ir bakstelėkite ekraną, kad pasirinktumėte spalvą.

Savo nuotraukas ar vaizdo įrašus išsaugoję projekte, bakstelėkite, kad el. paštu kam nors išsiųstumėte savo kambario atvaizdus, arba paskelbkite juos „Facebook“ ar „Twitter“, kad juos pamatytų visas pasaulis!

Savo gyvenimo patyrimais dalinamės su geriausiais draugais ir šeima, todėl natūralu, kad norėsite sužinoti jų nuomonę apie jūsų namų spalvą.

Netgi galite paprašyti įtraukti jiems patinkančių sienų spalvų, kad pamatytumėte, kaip atrodo jų idėjos.

Colour overview
Colour overview

O jei norėtumėte sužinoti specialisto nuomonę apie jūsų pasirinktas spalvas, galite gauti asmeninį specialisto patarimą. Pasirinkite patys.

Nesvarbu, ar teikiate pirmenybę tamsiems ir dramatiškiems atspalviams, ar švelnioms pastelinėms spalvoms, programėlė „Sadolin Visualizer“ – tai naujas ir smagus būdas susiaurinti savo spalvų pasirinkimą. Būkite kūrybiški ir nepamirškite, kad dalintis yra gera.

Nemokamai atsisiųskite naująją programėlę „Sadolin Visualizer“, kad galėtumėte dalintis, pasisemti įkvėpimo ir kurti naudodami spalvas!

Gaunami duomenys, palaukite...