Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
CF17 new romantism 1A
CF17 new romantism 1A

NAUJASIS ROMANTIZMAS


Mes jaučiame ryšį su gamta, atsakomybę pasirūpinti pasauliu, gyventi tvariai. Dalyvaukite mainų ekonomikoje, naudokite produktus pakartotinai.

CF17 new romantism 3A
CF17 new romantism 3A

Mes vis labiau rūpinamės sveikata ir atsakingai auginamu maistu ir vis daugiau žmonių net bando patys augintis daržoves. Perdažykite savo senus baldus ir naudokite juos toliau – peržiūrėkite pateikiamus spalvų pavyzdžius ir vizualizuokite išsirinktas šios gražios paletės spalvas.

CF17 new romantism 4A
CF17 new romantism 4A

„Jei jūsų namai – jūsų šventovė, rinkitės šias ramias spalvas ir sukurkite jaukią, malonią atmosferą. Arba derinkite natūralius mūsų 2017 metų spalvos Denim Drift atspalvius su šia drąsia violetine. Tada vidaus ir lauko paviršių sandūras užmaskuokite vešliais kambariniais augalais ir botaniniais elementais, pavyzdžiui, pintais interjero aksesuarais.

CF17 new romantism 2A
CF17 new romantism 2A

„Ši turtinga, gamtos įkvėpta paletė puikiai tinka tiems, kas visu pasauliu rūpinasi taip pat, kaip ir savo gerove. Spalvos sukuria erdvę ramiai refleksijai. Šis dėmesingos erdvės poreikis buvo pagrindinė mūsų metų spalvos analizės suformuota dekoro tendencija.“

Louise Tod
Pasaulinio estetikos centro
Vyriausioji spalvų dizainerė

Gaunami duomenys, palaukite...