Tinkama spalva gali iš pagrindų pakeisti jūsų namus ir kaip juose jaučiatės, todėl sukūrėme naują programėlę „Sadolin Visualizer“, su kuria daug paprasčiau ir linksmiau išsirinksite idealią spalvą.
Matyk, dalinkis, dažyk - pristatome naująją programėlę Sadolin Visualizer

Matyk, dalinkis, dažyk: pristatome naująją programėlę „Sadolin Visualizer“


Tinkama spalva gali iš pagrindų pakeisti jūsų namus ir kaip juose jaučiatės, todėl sukūrėme naują programėlę „Sadolin Visualizer“, su kuria daug paprasčiau ir linksmiau išsirinksite idealią spalvą.

Visualization
Visualization

Matyk

Mūsų naujausia programėlė suteikia galimybę žaisti su šimtais spalvų ir ekrane stebėti, kaip prieš akis keičiasi jūsų sienos – tai leidžia drąsiai eksperimentuoti, kol rasite sau tinkamiausią paletę.

Į savo „iPhone“ ar „Android“ įrenginį atsisiuntę šią nemokamą programėlę, ją naudodami nuskaitykite kambarį, kurį norite dekoruoti, ir naudokite realiojo laiko režimą, kad akimirksniu pamatytumėte pokyčius, arba išsaugokite kaip atvaizdą ar vaizdo įrašą. Tiesiog bakstelėkite ekrane vietą, kurią norite dažyti, ir išbandykite, kaip jūsų kambarys atrodytų išdažytas skirtingomis spalvomis.

Naudodami išradingą spalvų parinkiklio technologiją galite pasisemti įkvėpimo iš supančios aplinkos. Tai gali būti bet kas – nuo ryškiaspalvės pagalvėlės iki mėgstamo paveikslo. Kai rasite patinkančią spalvą, programėlė ją užfiksuos ir akimirksniu ras atitinkamą spalvą, kurią galėsite realiuoju laiku akimirksniu pamatyti ant savo sienų. Galimybėms nėra ribų!

Home screen
Home screen

Dalinkis

Jei jums sunku susiaurinti spalvų pasirinkimą, kodėl neišsaugojus savo idėjų ir nepasidalijus jomis su šeima ir draugais? Tai galima padaryti labai greitai ir lengvai, o jie netgi gali patys pasiūlyti unikalius spalvų derinius. Arba, jei norite sužinoti specialisto nuomonę, galite pasidalinti savo kambario idėjomis su ekspertu ir gauti asmeninį patarimą apie spalvas.

Product
Product

Dažyk

Kai rasite idealią spalvą, naujoji programėlė „Sadolin Visualizer“ pasirūpins, kad galėtumėte nedelsdami pradėti dažyti. Toje pačioje programėlėje galėsite rasti parduotuvę, kad nedelsdami savo viziją paverstumėte realybe.

„Sadolin“ tiki, kad spalvos labai veikia emocijas, todėl svarbu būti gerai nusiteikus ir pasitikėti savimi renkantis spalvų derinį savo sienoms. Tai puiki galimybė linksmai praleisti laiką!

Atsisiųskite naująją „Sadolin Visualizer“ dabar ir mėgaukitės ranka pasiekiama spalvų įvairove!