Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Baigus dažyti nereikia išmesti teptukų ir volelių – tinkamai prižiūrint juos lengvai galima naudoti vėliau.
Kaip valyti ir saugoti teptukus

Kaip valyti ir saugoti teptukus

Skaitykite ekologišką teptukų valymo ir saugojimo vadovą.

1) Įpusėjote dažymo projektą ir norite, kad teptukai per naktį neišdžiūtų? Tokiu atveju nebūtina kruopščiai jų valyti. Tiesiog apvyniokite teptukų ir volelių galvutes maistine plėvele arba hermetišku plastikiniu maišeliu. Lipnia juosta sandariai prispauskite plėvelę prie rankenos ir galite laikyti sausoje vietoje iki dviejų dienų.

2) Baigus dažyti reikia tinkamai nuvalyti teptukus ir volelius. Pirmiausia nugramdykite kiek galima daugiau dažų.

3) Jei naudojote vandeninius dažus, tiesiog pamerkite teptuką ar volelį į šiltą vandenį ir palaikykite 2 valandas. Nusausinkite švaria šluoste ir laikykite sausoje vietoje, kol vėl prireiks.

4) Naudojate aliejinius dažus? Įpilkite šiek tiek tirpiklio (jo galite įsigyti ūkinių prekių parduotuvėje) į nedidelį stiklainį ar indą ir trinkite teptuką į indo sieneles, kad tirpiklis pasiektų šerelių pagrindą. Mirkykite apie 2 valandas, nusausinkite švaria šluoste ir laikykite sausoje vietoje, kol vėl prireiks.

5) Negalima išpilti tirpiklio į kriauklę, todėl baigę valyti teptukus uždenkite indą dangteliu ir palikite 24 valandoms. Dažams nusėdus ant dugno galite nupilti likusį tirpiklį į butelį ir vėliau vėl jį naudoti. Leiskite dažams stiklainyje visiškai išdžiūti ir tik tada jį išmeskite į šiukšlių dėžę. Naudokite kuo mažesnį stiklainį ar indą, kad reikėtų mažiau tirpiklio – gamta jums padėkos!

„Planet Possible“ – tai šviesesnė ateitis, kurią galime kurti visi kartu – tiesiog priimdami išmintingus sprendimus. Sužinokite, kaip galite prisidėti jau šiandien.

Spalvos įkeliamos, palaukite…