Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Sadolin vizualizatorius leidžia jums susidaryti vaizdinį įspūdį, kaip atrodys nudažytas jūsų kambarys, tad galite lengvai pasidalinti savo idėjomis su dekoratoriumi.
Naudodami vizualizatoriu pasirinkite spalva

Kaip kalbėtis su savo dekoratoriumi

Pasinaudokite mūsų naudingais patarimais kaip pasitelkus į pagalbą dekoratorių susikurti norimą namų stilių ir gauti geriausius rezultatus.

„Samdau dekoratorių, kad nudažytų mano namus. Kaip įsitikinti, kad jis viską padarys būtent taip, kaip noriu?“

Kai reikia dažyti būstą, svarbiausia yra bendravimas.

Jei norite, kad dekoratorius paverstų naujus namus jūsų svajonių namais, reikės viską nurodyti labai konkrečiai, kad proceso metu nekiltų jokių nesklandumų.

Štai – mes sukūrėme patogų vadovą kaip pasamdyti tinkamą dekoratorių ir ką jam turite pasakyti:

Jeigu jums patinka, kaip nudažytas draugų namas, pabandykite gauti jų dekoratoriaus kontaktinę informaciją. Nesvarbu, kaip susirasite dekoratorių, prieš samdydami jį apžiūrėkite jo darbų pavyzdžius.
Paprasykite draugu rekomenduoti dekoratoriu

1) Paprašykite rekomendacijų

Prieš susitardami su kokiu nors dekoratoriumi, apklauskite pažįstamus, kuriais pasitikite, ir paprašykite jų rekomendacijų.

Jei jums patinka, kaip nudažytas draugų namas, paprašykite jų dekoratoriaus kontaktinės informacijos.

Nesvarbu, kaip susirasite dekoratorių – prieš samdydami jį apžiūrėkite jo darbų pavyzdžius.

2) Susitikite su dekoratoriumi asmeniškai

Kuo tvirtesnis jūsų ir dekoratoriaus ryšys, tuo didesnė tikimybė, kad jis supras jūsų viziją ir ją įgyvendins.

Susitarkite patogų laiką susitikti jūsų namuose ir aptarti, ko tiksliai norite, o šio pokalbio metu nurodykite konkrečias detales.

Kuo tvirtesnis jūsų ir dekoratoriaus ryšys, tuo didesnė tikimybė, kad jis supras jūsų viziją ir ją įgyvendins.
Rūpestingai issirinkite spalva

3) Parodykite jam, ko norite

Paaiškinimas yra svarbu, bet geriausias būdas įsitikinti, kad dekoratorius tiksliai jus supranta – jam parodyti, ko norite.

Štai čia labai praverčia Sadolin vizualizatoriaus programėlė. Ji leidžia susidaryti vaizdinį įspūdį, kaip atrodys nudažytas jūsų kambarys, kad lengvai galėtumėte pasidalinti spalvų ir produktų idėjomis su dažytoju prieš jam pradedant dažyti.

Šiuo etapu taip pat pravartu susitarti, kiek šis darbas užtruks ir kokiomis valandomis dekoratorius dirbs jūsų namuose. Susitarkite, kada jis pradės ir baigs darbą, kokiomis dienomis jis dirbs ir ar dirbs savaitgaliais.

4) Apskaičiuokite, kiek dažų jums reikės

Prieš gaunant bet kokią sąmatą iš dažytojo, visada išmintinga paskaičiuoti, kiek dažų jums reikės. Tai geriausias būdas įsitikinti, kad mokate tinkamą kainą už darbą.

Internete esanti Sadolin dažų skaičiuoklė padės jums tai atlikti per kelias sekundes. Kai susirasite pasirinktus dažus Sadolin interneto svetainėje, paprasčiausiai įveskite savo kambario matmenis, durų ir langų skaičių ir skaičiuoklė atliks už jus visą sunkų darbą.

Ne visada galite būti šalia, kai dekoratorius dažys, todėl palikite išsamų sąrašą darbų, kuriuos reikia atlikti, kad dirbdamas jis pasitikrintų, ar viską atliko.
Sudarykite sarasa ir jį patikrinkite

5) Sudarykite sąrašą ir jį patikrinkite du kartus

Ne visada galite būti šalia, kai dekoratorius dažys, todėl palikite išsamų sąrašą darbų, kuriuos reikia atlikti, kad dirbdamas jis pasitikrintų, ar viską atliko.

Būtinai perskaitykite sudarytą sąrašą kelis kartus, kad įsitikintumėte, jog viskas yra taip, kaip turi būti; maža klaidelė rašant – ir vietoj jūsų miegamojo gali būti nudažytas valgomasis!

Į dekoratoriaus darbų sąrašą įtraukite dažų sąrašą, kad prireikus jis visada galėtų pasitikrinti.
Su dazais elkites preciziskai

6) Su dažais elkitės preciziškai

Dekoratoriui nurodykite tikslų norimų naudoti dažų pavadinimą ir prekės kodą, kad nebūtų jokios galimybės įsivelti klaidai.

Į dekoratoriaus darbų sąrašą įtraukite dažų sąrašą, kad prireikus jis visada galėtų pasitikrinti.

7) Įsigykite tinkamus dažus ir apdailos priemones

Dažų apdaila gali labai pakeisti jūsų sienų ar nudažytų baldų vaizdą. Įsitikinkite, kad jūsų dekoratorius tiksliai žino, kokios apdailos norite ant kiekvieno paviršiaus ir užrašykite tai jo darbų sąraše.

Turėkite omenyje, kad kai kuriose patalpose jums gali tekti naudoti tam tikros paskirties dažus, [pavyzdžiui atsparius pelėsiams vonios kambaryje] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/vatrum), [atsparius dėmėms virtuvėje] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/bindo-20) ar šviesą atspindinčius tamsiame kambaryje.

8) Patikrinkite darbą prieš dažytojui išvykstant

Kai darbas atliktas, atidžiai apsižvalgykite, kol dekoratorius dar neišvyko. Ar jūs visiškai patenkinti apdaila? Ar dar liko truputis dažų padailinti kai kurias vietas? Jei taip, pasakykite apie tai dekoratoriui, kol jis dar nesusidėjo dažymo įrankių.

Geriausias patarimas

Norint išvengti klaidų, pravartu nubraižyti norimo dažyti kambario planą. Jums nereikia būti talentingu menininku – tiesiog pavaizduokite svarbiausius elementus: sienas, duris ir langus, o rodyklėmis pažymėkite, kokia spalva norite kiekvieną jų nudažyti ir kokia turi būti apdaila.

Spalvos įkeliamos, palaukite…