Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Norite samdyti profesionalų dažytoją ar dekoratorių? Mūsų vadovas padės rasti specialistą, kuriuo galėtumėte pasitikėti.
Kaip issirinkti dazytoja

Kaip išsirinkti dažytoją

Ieškote patikimo dažytojo ar dekoratoriaus? Patarsime, kaip.

1) Prieš ieškodami vietinių specialistų internete arba kreipdamiesi rekomendacijų į draugus, įvertinkite darbą. Sudarykite sąrašą, ką ir kur reikia nudažyti, įtraukdami visus būtinus paruošiamuosius darbus. Tai padės dažytojui tiksliau įvertinti kainą.

2) Paklauskite kainos bent trijų skirtingų dažytojų ir, jei įmanoma, paprašykite, kad jie apsilankytų jūsų namuose ir asmeniškai apžiūrėtų dažomus paviršius. Svarbu, kad į kainą būtų įtraukti visi darbai, įskaitant paruošimą.

3) Nebijokite užduoti klausimų. Kas turės pasirūpinti baldų perkėlimu, jų uždengimu ir valymu baigus darbą? Ar darbui taikoma garantija? Ar dažytojas apsidraudęs? Ar gali pateikti ankstesnių klientų atsiliepimų? Koks jo siūlomas darbų grafikas?

4) Sužinokite, kas tiekia dažus. Jei dažytojas, paklauskite, ar jis naudoja Sadolin dažus.

5) Galiausiai pasitikėkite savo pojūčiais. Geras profesionalus dažytojas turi būti tvarkingas, punktualus, profesionalus ir mandagus bei pasiruošęs atsakyti į jūsų klausimus ir pateikti pasiūlymų. Be to, jūsų dekoravimo projektas jam turi rūpėti ne mažiau nei jums.

Spalvos įkeliamos, palaukite…