Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Baigėte dekoruoti ir liko dažų? Šie ekologiški patarimai padės saugiai šalinti dažų likučius.
Kaip geriausiai panaudoti likusius dazus

Kaip geriausiai panaudoti likusius dažus

Sužinokit, kaip saugiai ir ekologiškai šalinti dažų likučius

1) Prieš pradėdami dažyti suskaičiuokite, kiek dažų reikės projektui. Panaudodami mažiau dažų ne tik sutaupysite pinigų, bet ir prisidėsite tausojant planetą.

2) Jei liko dažų likučių, ar galite juos panaudoti? Saugoti dažų likučius paprasta, tereikia parinkti aplinką, kurioje jų nesiektų tiesioginiai saulės spinduliai ir temperatūra nenukristų žemiau nulio. Jei liko nedaug dažų, supilkite juos į senus stiklainius nuo uogienės ir laikykite saugioje, sausoje vietoje.

Patarimas: liko įvairių atspalvių baltų dažų? Sumaišykite juos ir naudokite kaip pagrindo sluoksnį kitą kartą dažydami.

3) Ar gali juos panaudoti kas nors kitas? Galime atiduoti juos kaimynams, draugams ar, galbūt, jie pravers vietiniam teatrui, bendruomenės centrui ar mokyklai.

4) Svarbu nepamiršti, kad negalima išpilti dažų į kriauklę ar kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis šiukšlėmis. Norėdami šalinti dažus atsakingai, paskambinkite į municipalines įstaigas. Jie turėtų jus nukreipti į specializuotą įstaigą, kurioje galėsite atsikratyti dažų nekenkdami aplinkai.

„Planet Possible“ – tai šviesesnė ateitis, kurią galime kurti visi kartu – tiesiog priimdami išmintingus sprendimus. Sužinokite, kaip galite prisidėti jau šiandien.

Gaunami duomenys, palaukite...