Kaip ir kepant pyragą, sėkmingi dažymo rezultatai priklauso nuo kruopštaus planavimo ir pasiruošimo.
Pasiruoskite dazyti sienas

Kaip įvykdyti mūsų vienos dienos dažymo iššūkį

Laikykitės nuoseklių mūsų nurodymų kaip nudažyti kambarį per labai trumpą laiką.

„Aš pagaliau atradau motyvacijos atlikti dažymo darbus, kuriuos taip ilgai atidėliojau – tačiau kaip nudažyti vieną kambarį per vieną dieną?“

Mes jau išsiaiškinome, kaip pradėti dažymo procesą po stresą kėlusio persikraustymo, o dabar laikas pasiraitoti rankoves ir čiupti į rankas teptuką!

Kaip ir kepant pyragą, sėkmingi dažymo rezultatai priklauso nuo kruopštaus planavimo ir pasiruošimo. Tačiau nepamirškite savo tikslo: gražiai nudažyto kambario, kurį didžiuodamiesi rodysite apsilankiusiems šeimos nariams ir draugams.

Norite sužinoti, kaip tai daroma? Jūs lengvai įvykdysite mūsų nuoseklias instrukcijas:

Pasirinkite spalvų schemą

Jei dar neparsisiuntėte mūsų Sadolin vizualizatoriaus programėlės, padarykite tai dabar ir pasirinkite spalvas bei produktus iš Sadolin dažų paletės.
Pasirinkite spalvu schema

Prieš pradedant

1. Susitvarkykite

Išmeskite visas dėžes likusias nuo persikraustymo ir išmeskite senus baldus, kuriems neturite vietos. Visus likusius daiktus sustumkite į kambario vidurį ir apdenkite.

Norite apskaičiuoti, kiek dažų jums reikės? Pasinaudokite Sadolin dažų skaičiuokle
Apskaiciuokite, kiek dazu jums reikes

2. Apskaičiuokite, kiek dažų jums reikės

Kai išsirinksite dažus, Sadolin interneto svetainėje suraskite norimą spalvą ir paprasčiausiai įveskite savo kambario matmenis į mūsų Sadolin dažų skaičiuoklę. Mes apskaičiuosime, kiek dažų jums reikės nusipirkti.

3. Susiraskite šiam darbui tinkamus įrankius

Patikrinkite ar turimi teptukai, voleliai ir padėklai dažams yra tikrai švarūs, o jei ne, įrašykite juos į pirkinių sąrašą kartu su maskavimo juostos ritinėliu ir savo pasirinktais Sadolin dažais.

Nuvalykite ir paruoškite sienas
Pradekite dazyti

Dažymo diena

1. Nuvalykite ir paruoškite sienas

Užglaistykite glaistu mažus plyšelius bei skylutes ir leiskite nudžiūti, o po to švelniai nušlifuokite švitriniu popieriumi ir nuvalykite drėgna šluoste. Tada kruopščiai apklijuokite maskavimo juosta plotą, kurį ketinate dažyti.

2. Pradėkite dažyti

Pirmiausia naudokite ploną teptuką ir juo nudažykite 2–3 centimetrų pločio liniją palei sienos kraštus, o po to nudažykite likusią sieną voleliu.

3. Pasimėgaukite!

Dabar atsisėskite ir išgerkite puodelį užsitarnautos arbatos, žiūrėdami, kaip džiūsta dažai!

Geriausias patarimas

Jei turite laiko padengti tik vienu sluoksniu dažų, įsitikinkite, kad volelis gerai padengtas, bet nepermirkęs dažais, ir skieskite dažus pagal rekomendacijas, pateiktas ant dažų skardinės.