Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
CF17 considered luxury 1A
CF17 considered luxury 1A

APGALVOTA PRABANGA


Pasaulyje, kuriame turime viską, ko tik galime norėti, prisiminimai yra daug svarbesni nei daiktai. Apgalvota prabanga – tai naujas gyvenimo būdas, naujas vartojimo būdas, kai vertinamas potyris, o ne turėjimas.

CF17 concidered luxury 4A
CF17 concidered luxury 4A

Mūsų prioritetas – neįkainojamų prisiminimų kūrimas, nes žiūrime į pasaulį nauju žvilgsniu, vietoj daiktų kaupdami patyrimus. Šią tendenciją atskleidžia žemiau pateikta spalvų paletė.

CF17 considered luxury 3A
CF17 considered luxury 3A

„Plačiomis horizontaliomis juostomis nudažytas kambarys atrodo erdvesnis. Dažydami juostas, pagrindui visada naudokite šviesesnės spalvos dažus ir leiskite jiems išdžiūti. Tada, prieš dažydami tamsesnės spalvos juostą, sienas išmatuokite ir užklijuokite dažymo juosteles. Tendencija nuo materialių dalykų pereiti prie jutiminių patirčių nuolat stiprėja. Ramių spalvų paletė puikiai atspindi šią naują kryptį. Norėdami pažiūrėti, kaip šios spalvos atrodytų jūsų namuose, galite bakstelėti ant aukščiau pateikiamų spalvų pavyzdžių.“

CF17 considered luxury 2A
CF17 considered luxury 2A

„Šis spalvų derinys geriausiai atskleidžia švelnias neutralias spalvas ir puikiai išryškina Denim Drift spalvą. Vaizdui pagerinti rekomenduoju kelis puikiai parinktus, malonius liesti elementus: pavyzdžiui, kašmyro užtiesalą arba visų mėgstamą grynos medienos stalą. Aš mėgaujuosi tuo, kas iš tiesų svarbu, ir mėgaujuosi tuo iš tiesų“.

Willeke Jongejan
Pasaulinio estetikos centro
Vyriausioji spalvų dizainerė

Gaunami duomenys, palaukite...