Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Taupykite laiką ir supaprastinkite dažymo projektą pasinaudoję mūsų specialistų dekoravimo idėjomis ir patarimais.
10 dekoravimo specialistu patarimu

10 dekoravimo specialistų patarimų

Dažykite paprasčiau pasinaudoję mūsų specialistų idėjomis.

1) Būkite pasiruošę. Verta praleisti kelias valandas renkant medžiagas, kurių reikės. Paruoškite visus įrankius – tai supaprastins dažymo projektą ir sutaupys laiko.

2) Svarbu kokybė. Venkite prastos kokybės dažų. Reikės dažyti sienas daugiau sluoksnių, o danga gali atrodyti nelygi.

3) Investuokite į kokybišką 2 colių (5 cm) teptuką sintetiniais šeriais, kad galėtumėte tiksliai nudažyti kraštus.

4) Prieš imdamiesi sienų nudažykite kampus, pakraščius prie lubų ir virš grindjuosčių bei aplink langus ir duris. Pakartokite procesą kiekvienai sienai, prieš pereidami prie kitos, kad dažai tinkamai susilietų tarpusavyje.

5) Imkitės darbo. Sienoms reikės 7 colių (17 cm) volelio vidutinio ilgio veltiniu, o jei ruošiatės dažyti radiatorius arba siauras juostas, verta įsigyti ir mažesnį volelį. Jei jūsų volelis naujas, prieš pradėdami dažyti išplaukite jį muilinu vandeniu, kad pašalintumėte pūkus.

6) Pasirūpinkite, kad dažai nevarvėtų. Bijote, kad nuo teptuko varvės dažai? Panardinkite apatinę teptuko pusę į dažus, o po to stipriai pastuksenkite į skardinės šoną, kad nuvarvėtų dažų perteklius.

7) Dažykite tarsi rašydami raides. Jei voleliu dažote didelį plotą, pradėkite ant sienos nupiešdami „W“ ir užpildykite ją piešdami „M“ neatitraukdami volelio nuo sienos. Taip užtikrinsite tolygų padengimą.

8) Palikite langus pabaigai. Jei ant lango užtiško dažų – tai dar ne pasaulio pabaiga. Palaukite, kol jie išdžius, ir pašalinkite dažų grandikliu.

9) Laikykite teptukus sudrėkintus. Laikykite nenaudojamus teptukus ir velenėlius kibire, uždengę drėgnu skuduru, kad jie neišdžiūtų.

10) Valykite tuoj pat. Netoliese pasidėkite švarią drėgną šluostę ir iš karto nušluostykite užtiškusius dažus. Nusausinkite vietą popieriniu rankšluosčiu, kad pašalintumėte likusią dažų plėvelę. Valydami darbo metu užtikrinsite, kad baigus darbą reikės valyti mažiau.

Gaunami duomenys, palaukite...