Sadolin spalvų pasirinkimo įrankiai

Sadolin spalvų pasirinkimo įrankiai

Norite atnaujinti esamų namų sienų spalvas,o gal šiuo metu ieškote idėjų savo naujiems namams, bet sunku išsirinkti spalvas? Rinktis spalvas nebūtinai turi būti sunku, ypač pasitelkiant patogius Sadolin spalvų pasirinkimo įrankius.

img2

„Sadolin“ 2021 metų spalva – „Brave Ground™“

„Sadolin“ spalvų ekspertai kasmet išnagrinėję pasaulines dizaino tendencijas paskelbia naują metų spalvą. 2021 metų atspalvis yra „Brave Ground™“. Ši šilta, neutrali ir kitus atspalvius išryškinanti spalva yra puikus pagrindas pokyčiams namuose. Sužinokite, kaip galite naudoti šį universalų atspalvį bei keturias jį papildančių spalvų paletes ir atnaujinkite savo erdves.

img1

Prekyba Sadolin dažais šiuo metu

Sadolin dažų prekyba šiuo metu yra vykdoma. Dalis specializuotų statybinių medžiagų ir dažų parduotuvių prekybą vykdo nuotoliniu būdu, kreipkitės į parduotuvę arba tiesiogiai į mus ir sužinokite, ar tokia galimybė yra.

img4

Naujoji Sadolin „Ambiance“ dažų kolekcija

HD Color technologija – sodrios, ryškios ir ilgai išliekančios spalvos metų metus! Pirmos atsparumo klasės, visiškai matiniai sienų ir lubų dažai.

 

„Ambiance“ spalvos testeriai

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsispręsti dėl spalvos! Sadolin „Ambiance“ spalvos testerį „trys viename” - sudaro spalva, dažai ir dažymo volelis.

VYRAI GARAŽE

Garažas tai vyrų teritorija, kur sienos visada yra švarios. Skamba neįtikėtinai? Įsitikinkite tuo patys!

Atviri vaikų prisipažinimai

       

Moderni nešvarumus atstumianti technologija StayClean!

EasyCare - nešvarumus atstumiantys sienų dažai išvaduojantys nuo rūpesčių!

hero banner
Let’s Colour

Suteikiame žmonių gyvenimui spalvų

Mūsų dažai ne tik pakeičia sienas, bet ir pagerina milijonų žmonių gyvenimą visame pasaulyje.